0

Tikriausiai sunkiai rastume moterį, kuri nenorėtų džiaugtis gražia ir sveika oda. Viena iš populiariausių procedūrų, kurias pastaruoju metu renkasi norinčios atjauninti odą ir atkurti jos natūralų elastingumą bei švytėjimą – mezoterapija. Bene tiksliausiai mezoterpijos metodą yra apibūdinęs jos išradėjas, prancūzų gydytojas Michael Pistor, dar 1958 metais konstatavęs, kad šiuo metodu galima pasiekti puikių rezultatų, kuomet vaistinės medžiagos suleidžiama „mažai, retai ir į reikiamą vietą”.

Patikimas būdas spręsti daugeliui odos problemų

Nors apie mezoterapiją ir jos poveikį be panirimo į medicinos terminus kalbėti gana sudėtinga, patyrusi „Laderma” gydytoja dermatovenerologė Asta Dumbliauskienė savo klientams viską pasakoja paprastai ir detaliai. Anot jos, tai saugi, greita ir didžiajai daugumai klientų beveik neskausminga procedūra, padedanti spręsti labai daug ir įvairių problemų.

Pasitelkti mezoterapiją ji rekomenduoja tuomet, kai norima sustangrinti suglebusią odą, neleisti rastis raukšlėms ar sumažinti jau esančias, atsikratyti maišelių po akimis ar paakių papilkėjimo, kai kankina sausa oda ar kuperozė, taip pat – jei plaukai tapo silpni ir slenkantys. Kaip atliekama ši procedūra? „Procedūros metu biologiškai aktyvios medžiagos, kurių sudėtyje – ivairios aminorūgštys, vitaminai, antioksidantai, mineralinės medžiagos, plona adatėle švirkščiamos į probleminę sritį. Šios veikliosios medžiagos iškart imasi darbo odos ląsteles regeneruodamos, todėl rezultatų ilgai laukti netenka”, – pasakoja gydytoja ir atkreipia dėmesį, kad patiems pacientams labai svarbu pasidomėti, kokie preparatai naudojami, nes šiandien rinkoje yra labai daug mezoterapijai skirtų produktų, kurie tinka tik paviršiniam naudojimui.

Renkasi tik sertifikuotus preparatus

„Laderma” gydytoja Asta Dumbliauskienė procedūroms renkasi ypač kokybiškus, sertifikuotus Laboratoires Filorga sukurtus mezoterapijos mišinius. „Be abejonės, su prancūzų bendrovės atliekamais mezoterapijos mišiniais procedūra yra palyginti brangi rinkoje. Tačiau sertifikatas – labai svarbus atliekant tokias procedūras. Jis pirmiausiai patvirtina, kad produkto kokybė įrodyta klinikiniais tyrimais, yra registruota kaip medikamentas, o jį sukūrusi bendrovė prisiima atsakomybę už medikamento poveikį. Kaip gydytoja dėl savo pasirinkimo esu rami, nes esu įsitikinusi priemonės veiksmingumu ir saugumu”, – pasakoja A.Dumbliauskienė.

Procedūrų poreikis – labai individualus

Mezoterapija nepaliks beveik jokių pėdsakų ir jai nėra jokių amžiaus apribojimų, sako gydytoja Dumbliauskienė, tačiau pastebi, kad niekada neragina savo paciento sėsti į kėdę ir imtis procedūros čia ir dabar. Pirmiausia ji pakviečia konsultacijai, atviram ir nuoširdžiam pokalbiui, kurio metu siekiama kuo geriau susipažinti su kliento lūkesčiais ir odos būkle, gyvenimo būdo įpročiais, numatyti galimas organizmo reakcijas, nes nuo šios informacijos labai priklausys grožio procedūros sėkmė ir rezultatas. Po konsultacijos jau galima prognozuoti ir tai, kiek procedūrų gali prireikti, nes jų kiekis nustatomas labai individualiai: vienam pakanka 2-3 procedūrų, kitam gali prireikti ir 10.

Gydytojos teigimu, po vos pusvalandį trunkančios mezoterapijos procedūros, odos būklės pagerėjimas pastebimas iš karto, o baigus numatytą kursą ji tampa pastebimai sveikesnė, lygesnė, stangresnė. Svarbu ir tai, kad šios procedūros rezultatai yra ilgalaikiai. O kada procedūrą teks kartoti, priklauso nuo individualių odos pakitimų ir poreikio, nes paprastai po procedūrų patariama apsilankyti ir profilaktinei priežiūrai.

Laderma
X