Ilgalaikio Plaukų Šalinimo Procedūra

Nepageidaujamų plaukų šalinimas įprastais paviršiniais metodais užima daug laiko, tinka ne kiekvienam, dažnai yra skaumingi, sukelia odos sudirginimą, plaukų įaugimą ar pigmentaciją. Be to – plaukai greitai atauga ir procedūras reikia kartoti vėl ir vėl. Tad jei pavargote nuo nuolatinio plaukų šalinimo skustuku, vašku ar cukrumi, jums būdingas plaukų įaugimas, pigmentacija, įgijote randus ar tiesiog norite ilgalaikio sprendimo, lazerinis plaukų šalinimas (epiliacija) - vienas efektyviausių saugausių ilgalaikių plaukų šalinimo metodų.

Registruotis vizitui

Kaip veikia lazeris?

MeDioStar NeXT lazerio spinduliai švelniai pereina per odos sluoksnį ir pasiekia plauko šaknyje esantį pigmentą – melaniną, tuomet šviesos energija virsta šiluma, negrįžtamai suardančia ne tik plauko folikulą, bet ir šalia esančias ląsteles, atsakingas už genetinę informaciją – naujų plaukų augimą. Taip užkertamas kelias ne tik paveikto plauko, bet ir naujų plaukų ataugimui, taip pat stabdomas plaukų įaugimo procesas. Šios lazerinės procedūros metu papildomai yra stimuliuojama kolageno bei elastino gamyba, todėl galėsite džiaugtis ne tik lygia, bet ir elastingesne bei gražesne oda.

Kada verta rinktis lazerinę epiliaciją?

Nepageidaujamų plaukų šalinimas įprastais būdais: naudojant skutimosi peiliukus, cukrų, vašką ar kitas epiliacijos priemones užima daug laiko, tinka ne kiekvienam, dažnai yra skausmingas, gali sudirginti odą, lemti bėrimų atsiradimą, plaukai dažnai įauga, formuojasi vietinis uždegimas, lieka pigmentinės dėmės. Plaukai greitai atauga ir procedūras reikia kartoti vėl ir vėl. Jei norite užmiršti plaukų įaugimo nemalonumus, o plaukus pašalinti visam laikui, žiemą bei vasarą džiaugtis lygia ir švelnia oda – rekomenduojame rinktis epiliaciją profesionaliu lazeriu.

Rekomendacijos po procedūros

Pirmosiomis dienomis po procedūros reikėtų vengti stiprių temperatūros pokyčių, todėl nesinaudokite sauna, karšta vonia. Taip pat, kelias savaites po procedūros rekomenduojame saugotis saulės ir soliariumų skleidžiamų UV spindulių.

Dažnai Užduodami Klausimai

Kaip pasiruošti procedūrai?
Kiek procedūrų prireiks?
Laderma
X