Odos Stangrinimo Procedūra

Odos stangrinimas, jauninimas lazeriu – veiksminga ir efektyvi lazerinė procedūra, atgaivinanti pavargusią, elastingumą praradusią bei glembančią odą. Estetinės lazerinės procedūros metu lazerio skleidžiami spinduliai aktyvuoja kraujotaką bei stimuliuoja už kolageno bei elastino skaidulų gamybą atsakingas ląsteles – fibrolastus. Procedūros metu išlyginamas smulkių raukšlelių tinklas, aktyvuojama kolageno ir elastino gamyba, todėl oda tampa stangresnė ir įgauna švytėjimą. Po procedūros oda iškart puiki, nėra raudonio, paburkimo, tad ji puikiai tinka prieš pat vakarėlius ar ypatingas progas.

Registruotis Vizitui

Kada Verta Rinktis Odos Stangrinimo, Jauninimo Procedūrą?

Kiekvieną dieną mūsų odą veikia ne tik organizme natūraliai vykstantys biologiniai procesai, bet ir aplinka bei gyvenimo būdas. UV spinduliai, stresas, įtempta dienotvarkė, miego stoka ir žalingi įpročiai – visa tai laikui bėgant palieka žymę mūsų veiduose. Pradedame pastebėti raukšleles, kurių anksčiau nebuvo, pigmentacijos pakitimus, o ir pati oda tampa nebe tokia elastinga, praranda švytėjimą. Laiku susirūpinus, visus šiuos odos pokyčius galima pašalinti ne skalpeliu, bet švelnia ir neinvazyvia lazerine odos stagrinimo, jauninimo procedūra.

Kaip Veikia Procedūra?

Atliekant šią procedūrą – MeDioStar NEXT lazeriu yra veikiami tik gilieji odos sluoksniai, o viršutinis – lieka nepaliestas.

Beskausmės procedūros metu lazerio spinduliu yra suaktyvinama kraujotaka bei stimuliuojamos už kolageno bei elastino skaidulų gamybą atsakingos ląstelės – fibrolastai. Padidėjus kologeno kiekiui ir suaktyvėjus kraujotakai – oda pastebimai atjaunėja, tampa lygesnė, švytinti ir elastingesnė.

Rekomendacijos Po Procedūros

Kelias savaites po procedūros nesideginkite saulėje ir soliariume.

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kiek procedūru prireiks?
Kaip pasiruošti procedūrai?
Laderma
X