Patirkite maksimalų atsipalaidavimą ir atsinaujinimą atlikdami endorologinį LPG masažą. Ši naujoviška technika sujungia mechaninę stimuliaciją ir prisilietimą, kad pagerintų kraujotaką, detoksikaciją ir raumenų atsipalaidavimą, kad gautumėte tikrai nuostabią patirtį.

Skaityti daugiau

Sveiki atvykę į pažangios odos priežiūros su lazeriu odos stangrinimo pasaulį. Šios neinvazinės procedūros metu naudojama lazerio technologija, skatinanti kolageno gamybą, todėl oda tampa stangresnė ir jaunatviškesnė.

Skaityti daugiau

Atsisveikinkite su spuogų bėdomis naudodami lazerinį akne ir postacne gydymą. Ši pažangiausia procedūra yra skirta spuogus sukeliančioms bakterijoms naikinti ir sumažina po spuogų atsiradusius randus, todėl oda lieka skaidri, lygi ir spindinti.

Skaityti daugiau

Atskleiskite nepriekaištingą odą naudodami mūsų pigmentinių dėmių procedūrą. Naudojant pažangiausias technologijas, ši procedūra pašalina nepageidaujamas pigmentines dėmes ir sumažina jas, atkuria lygią, spindinčią veido spalvą, užtikrinančią pasitikėjimą savimi, jaunatvišką išvaizdą.

Skaityti daugiau

Patirkite lygios odos be plaukelių laisvę naudodami mūsų pažangią lazerinės epiliacijos procedūrą. Atsisveikinkite su skutimu ir vaškavimu, nes mūsų naujausios technologijos šalina plaukus iš jų šaknų ir užtikrina ilgalaikius rezultatus.

Skaityti daugiau

Pristatome mūsų atgaivinančią odos valymo procedūrą – jauninančią patirtį, kuri atskleidžia natūralų jūsų odos švytėjimą. Švelniai šveičiame ir giliai išvalome poras, pašaliname nešvarumus, todėl oda tampa gaivi ir švytinti. Pasigrožėkite sveikesne veido spalva ir pasimėgaukite procedūrų, skirtų jūsų vidiniam grožiui atskleisti, prabanga.

Skaityti daugiau

Laderma
X