Odos Valymo Bei Puoselėjimo Procedūros

Odos valymas yra būtinas kiekvienam mūsų, normos atveju, bent kartą metuose. Tačiau esant probleminei odai, jų reikėtų daugiau, specialaus kurso. Svarbu paminėti, jog namuose atliekamos procedūros jokiu būdu negali pakeisti odos valymo procedūrų pas profesionalą. Tinkamai atliktos odos valymo procedūros negali pakenkti klientui, o atvirkščiai, profesionaliai atliktos veido odą valančios procedūros ne tik puikiai sprendžia vodos spalvos, reljefo netolygumo problemas, bet ir paruošia odą lazerinėms ar kitoms estetinėms procedūroms, pagerina odos priežiūros priemonių patekimą bei įsisavinimą namuose.

Registruotis Vizitui

Mechaninis veido valymas

Tai viena iš efektyviausių veido odos valymo procedūrų, kurios metu išvalomi gilūs spuogai, komedonai, inkštirai, miliumai, pašalinamas negyvų odos ląstelių sluoksnis. Po šios procedūros oda gali pleiskanoti, luptis, šiauštis, ji regeneruoja, veidas skaistėja, nyksta randai bei dėmės, keičiasi odos spalva ir reljefo nelygumai. Tokiu būdu oda šviesėja ir lygėja.

Akne ir post akne randus naikinanti procedūra

Tai itin svarbi higieninė ir estetinė veido odos procedūra, kuri mechaniškai pašalina odoje esančius nešvarumus – giliminius spuogus, komedonus bei miliumus. Šis veido valymo būdas yra vienas saugausių ir subtiliausių akne korekcijos būdas, kuris palengva ir be sunkių poprocedūrinių reiškinių išsprendžia rimtas estetines problemas. Jis ne tik veiksmingai nušveičia ir padeda atgauti odai skaistumą, šviesumą, bet ir lygina odos reljefą, koreguoja nepageidajamus odos nelygumus bei dėmes, bėrimo elementus.

Veido ir kaklo sričių odą stangrinanti, pigmentaciją mažinanti procedūra

Brandžios odos valymo metu yra naudojami įvairūs rūgštiniai ar enziminiai pilingai, skirti odos nelygumų, raukšlių, kapiliarų, spuogų ar pigmentinių dėmių šveitimui bei gydymui. Oda įgauna spindesį, stangrumą, glotnumą, spalvos tolygumą, sumažėja raukšlelių gylis, kiekis bei sutraukiamos poros. Tai vienas iš geriausių būdų norint išvalyti ir panaikinti odos pilkumą, suteikti sveikos odos švytėjimą, pastangrinti bei patempti odą.

Laderma
X