Pigmentinių Dėmių Šalinimo Lazeriu Procedūros

Pigmentinės dėmės – tai dėl padidėjusios melanino gamybos atsiradę odos spalvos pakitimai, besiskiriantys savo išsidėstymu, forma bei intensyvumu. Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu tai – inovatyvus būdas norint panaikinti padidintą odos pigmentaciją ir išlyginti odos spalvos nelygumus. Lazerinės depigmentacijos nauda yra dvejopa – po jos oda tampa ne tik šviesenė, bet ir stangresnė. Tai – itin saugi, jauki ir efektyvi procedūra.

Registruotis Vizitui

Kas yra pigmentinės dėmės?

Pigmentinės dėmės – tai dėl padidėjusios melanino gamybos atsirandantys odos pigmentiniai pakitimai, besiskiriantys savo dydžiu, forma, spalva ir išsidėstymu.

Dažnai pacientai kreipiasi po saulėtų atostogų, kurių metu nepakankamai sąžiningai naudojo kremus, apsaugančius nuo UV saulės spindulių.

Daug greičiau dėmės susiformuoja, jei deginatės ir naudojate hormoninius kontraceptikus.

Be to, pigmentiniai pakitimai neretai lieka po gimdymo. Ant veido ir kūno atsiradusios pigmentinės dėmės su laiku didėja ir ryškėja bei tampa vis labiau pastebimos. Oda atrodo nelygi bei praranda savo skaistumą.

Efektyviausia priemonė pašalinti pigmentines dėmes bei suteikti odai tolygų atspalvį – lazeris.

Kaip veikia lazeris?

Šaldant paviršinį odos sluoksnį, MeDioStarNeXT lazerio spinduliai švelniai pereina per odos sluoksnį ir pasiekia melanino sankaupas, sudarančias pigmentinę dėmę bei jas suardo, sukeldami tik lengvą dilgtelėjimo jausmą. Po procedūros lazerio paveiktos pigmentinės dėmės patamsėja, tačiau per savaitę pašviesėja. Be to, šios lazerinės procedūros metu papildomai yra stimuliuojama kolageno bei elastino gamyba, todėl galėsite džiaugtis ne tik lygia, bet ir elastingesne bei gražesne oda.

Kaip pasiruošti procedūrai?

Mums rūpi ne tik Jūsų odos grožis, bet ir sveikata. Prieš atliekant procedūrą būtina pasikonsultuoti su dermatologu ir ištirti pigmentinio darinio kilmę. Procedūra neatliekama nėštumo laikotarpiu.

Dažnai Užduodami Klausimai

Kiek procedūrų prireiks?
Laderma
X