0

Grožis yra neatsiejamas nuo emocijų. Nori nenori, bet išvydus gražų žmogų mūsų emocijos pabunda iš snaudulio. Dar geriau, kai tas gražus žmogus esą ne kas kitas, o tu pati. Tuomet imi švytėti ir iš vidaus, skleidi savo žavesį it kvapnus gėlės žiedas, sukeldama šiltas emocijas aplinkiniams… Štai tokia paprasta grandininė gėrio reakcija, tik kartais jos pradžiai trūksta kelių svarbių ingridientų, kurie visą tai pažadintų – meilės sau ir grožio specialistų pagalbos.

Grožio klinika LADERMA yra ta vieta, kur viskas harmoningai suveikia: į ją atveda tikėjimas savimi ir didžiulis noras šį bei tą savyje pakeisti, koreguoti ar lengvai pastūmėti. Čia pažadinamas jūsų grožis, dovanojamos šiltos emocijos. Nuoširdžios ir nesumeluotos. Tik tokios paskatintų sugrįžti, tiesa?

Ir jos sugrįžta. Gražios, laimingos moterys. Laderma sutikome ir Gabiją Štutaitę, kuri čia lankosi ne pirmą kartą. Paklausus jos, kaip jaučiasi išeidama iš grožio klinikos, ji nuoširdžiai šyptelėjo: „Atrodo, tarsi drugelių armija praplasnojo, palikusi neapsakomą lengvumą“.

 

Gabija, kas įtakoja jus pasirenkant grožio kliniką – vidinė intuicija, draugių rekomendacijos ar specialistų profesionalumas? Kaip atradote LADERMA?

Esu lojali ir ilgametė LADERMA klinikos klientė, grožio terapijos procedūromis lepinuosi reguliariai nuo tada, kai veidrodyje įžvelgiau pirmuosius odos nuovargio ženklus. LADERMA grožio terapeutei, Laurai Rutkauskienei patarus, aš ir pati pastebėjau, jog mano oda itin jautriai reaguoja į išorinius veiksnius, oro permainas, UV spindulius bei kasdieninę įtampą, gyvenimišką rutiną. Todėl nusprendžiau rūpintis savo oda neatidėliojant ateičia

 

Ar ir jus pakerėjo specialistų dėmesingumas šiame centre? Aplinka? Ką vertinate labiausiai?

Norėdama save palepinti ir grąžinti odai jaunystę sugrįžtu čia vėl ir vėl, nes tikrai matau rezultatus. Nereikia ilgai ir laukti, pirmieji pokyčiai matomi jau iškart po procedūros. Jei atvirai, jaučiuosi „priklausoma” nuo jų, nes šioje aplinkoje man jauku, supa pasitikėjimą keliantys specialistai, šiuolaikinė įranga bei geros emocijos.

Yra procedūros, kurios būtinos, o kitas renkamės norėdamos pasilepinti. Kaip manote, be kokių procedūrų negali apsieiti nė viena prisižiūrinti moteris, o kuri, jums patikusi, tiesiog galėtų būti nuostabi dovana sau?

Mano nuomone, puoselėti savo veido ir kūno odą yra būtina, nes tai tarsi inevesticija į ateitį. Juk kiekviena moteris jaučiasi laimninga ir dėkinga sau, matydama savo svajones ir lūkesčius atitinkantį atvaizdą veidrodyje. Būtinosioms odos priežiūros procedūroms profesionalo kabinete priskirčiau odos šveitimo, valymo procedūras, odos regeneravimo (pilingo) bei drėkinimo. Paskutiniu metu labai pamėgau specialistės rekomenduojamą odos jaunininimo, stangrinimo procedūrą lazeriu – rejuvenaciją. Ypač ją mėgstu prieš vakarėlius ar kitas svarbias progas, kai tobulai atrodantis veidas man suteikia pastikėjimą. Viena iš dažniausių procedūrų, kuri man yra būtina – tai antakių formos bei spalvos korekcija, kurią specialistė Laura man atlieka tobulai, visada esu patenkinta rezultatu. Po tokių vizitų, vos įlipusi į automobilį, neatsispiriu asmenukėms, kurias siunčiu savo draugėms, kad kartu su manimi pasidžiaugtų. Nors tai tik smulkios detalės, bet dovanoja visą glėbį geriausių emocijų.

Smalsumas – dažna moterų savybė, kuri kutena širdį su prašymu išbandyti ką nors naują. Kokios procedūros atliekamos šioje klinikoje Jus labiausiai sudomino?

Prisipažinsiu, intriga man buvo lazerinės nepageidaujamų plaukelių šalinimo procedūros, kuriomis seniai domėjausi, bet niekada jų nesirįžau išmėginti. Esu nedrąsi, ryžtuosi eksperimentams labai sunkiai. Domiuosi, analizuoju ir tik tada priimu sprendimus. Žinojau, jog klinika dirba tik su naujausios kartos įranga. Liko klausimų, kurie neleido man apsispręsti, bet po išsamios konsultacijos pas lazerio specialistę Laura, kurios metu ji išdėstė procedūros eigą, atsargumo momentus, supažindino su tikėtinu rezultatu, nebelikus abejonėms, dar žiemos periodu drąsiai pradėjau epiliacijos procedūrų ciklą, žinodama, kad paskutiniąsias jų teks atlikti šiltuoju metų sezonu. Mano nuomone, tai ideali procedūra, jau po kelių seansų pajaučiau, jog paprastėja odos priežiūra, lėtėja plaukelių augimas jie retėja, sukeldami vis mažiau rūpesčių. Šiuo metu esu atlikusi tris epiliacijos lazeriu procedūras, kurias kartojau reguliarai, kas 4 – 5 savaites. Tad tikrai žinau, jog vasarą dėl nepageidaujamų plaukelių nesuksiu sau galvos!

 

Kaip viskas vyko, ar estetinės lazerio procedūros yra neskausmingos?

Išties baimių buvo daug, analogiško tipo paslaugas teikiančių klinikų yra ne viena, klientas paskęsta pasirinkime. Ypač jei savo „grožio istorijoje” buvo nusivylęs paslaugos kokybe ar procedūros rezultatu. Normalu, ir aš dvejojojau, ypač, kai su manimi savo patirtimi pasidalino kitose klinikose lazerines procedūras išbandžiusios draugės bei kolegės. Visų mūsų tikslas buvo tas pats, tačiau patirtys ir pojūčiai – skirtingi. Didžiausią pastikėjimą man suteikė išsami LADERMA lazerio specialsitės Lauros konsultacija, kurios metu mes nusprendėme, jog esant skausmui, kuriam esu jautri, terapeutė parinks būtent man tinkamiausius lazerio parametrus ir nejautrą, kad procedūros metu jausčiau maksimalų komfortą. Todėl jaučiau ne skausmą, bet šiltus dilgčiojimus, kurių skausmu tikrai nepavadinčiau.

Kalbant apie grožio procedūras, ko gero, dažna moteris yra turėjusi juokingų nutikimų – tai dažant plaukus plaukų spalva iš šokoladinės netikėtai virsta į purpurinę, tai antakiai „nuvinguriuoja į prerijas”, ypač, kai tas procedūras bandome atlikti pačios. Ar esate pati patyrusi tokių fiasko?

O taip, kaip ir kiekviena moteris, dėl laiko stokos bei norėdama sutaupyti esu, kaip jūs minėjote, „nuvinguriavusi į prerijas“ vis dailindama savo antakių formą. Juos koreguoti man tapo tikru iššūkiu, nes retas specialistas sutiks ištaisyti kitų specialstų klaidas, tad teko apsišarvuoti kantrybe bei mažais žingsneliais, pasitikint Laura, įžvelgiant trumpalaikius tikslus, grįžti į „pagrindinį kelią”. Ne veltui sakoma, kantrybė – dorybė, šiandien džiaugiuosi ir grožiuosi savo, gal net drįsčiau sakyti, tobulais antakiais.

Nuo kada ėmėte pasitikėti profesionalais?

Pasitikėjimas profesionalais gimsta palengva. Kiekvienas savo gyvenime turėjome neigiamas patirtis, kurios mums leido lyginti ir išmokti pastebėti tikrų profesionalų, keliančių pasitikėjimą, darbus. Aš atradau savo kliniką ir savo specialistę, pas kurią grįžtu noriai ir žinau, kad ištikus bėdai, ji negailėdama savo laiko, su atida ir rūpesčiu manimi pasirūpins. Ir žinote, kas mane pakerėjo labiausiai, tai nuoširdus dėmesys, kai sekančią dieną po procedūros Laura visuomet manęs pasiteirauja, kaip jaučiuosi, kokia odos reakcija ir būklė bei visada pasidalina patarimais, kurie tuomet man svarbiausi. Juk kiekvienam iš mūsų labai svarbu pajausti, kad esi ne šiaip klientas, o daugiau, gal būt net draugas?

Klinikos LADERMA lazerio specialistės ir grožio terapeutės Lauros Rutkauskienės pasiteiravome, apie klinikoje naudojamas šiuolaikines moterų gražinimui ir gydymui skirtas technologijas bei tendecijas, aktualiausias problemas, kurias moterys sprendžia pasitikėdamos specialistės profesionalumu.

Padidėjęs moterų plaukuotumas – problema, apie kurią vengiama kalbėti, nepageidaujami plaukeliai, o ypač veido srityje, sukelia moterims didžiulį tiek estetinį, tiek psichologinį diskomfortą. Ko tik neišbandoma stengiantis šalinti juos: skutimasis, depiliacija, balinimas, įvairūs liaudies medicinos metodai, bet dažniausiai šie būdai ne tik nepašalina problemos, o tik dar labiau paskatina plaukelių įaugimą, sukelia įvairias nemalonias odos reakcijas ir turi dar didesnių neigiamų padarinių, kaip pavyzdžiui, dažnai tenka stebėti, klienčių odą sužalojusius gilius veido randus, likusius po elektroepiliacijos procedūrų.

Remiantis tyrimais, įrodyta, kad vienas efektyviausių ir saugiausių būdų šalinti nepageidaujamo plaukuotumo problemas yra lazerinė epiliacija. Klinikoje LADERMA naudojamo itin modernaus vokiečių gamybos Asclepion MedioStar Next lazerio spinduliai švelniai pereina per odos sluoksnį ir pasiekdami plauko šaknyje esantį pigmentą – melaniną, negrįžtamai suardo ne tik plauko folikulą, bet ir šalia esančią genetinę medžiagą, atsakingą už naujų plaukų augimą. O geriausiai lazerinės epliacijos efektyvumą atspindi klientų sėkmės istorijos, kurios mane, kaip specialistę, labai džiugina ir skatina dar labiau stengtis ir tobulėti.

Neseniai klinikos klientė džiaugėsi, kad vos poo vienos lazerio epiliacijos procedūros veido odos plaukuotumas beveik visai išnyko. O moterį ši problema kankino eilę metų, kasdien veido ūselius ir barzdą skusdavo net po du kartus. Ir ko tik ji nebuvo išbandžiusi, bet kaskart rezultatas būdavo tik prastesnis, moteris sakė, kad jautėsi atsidūrusi beviltiškoje padėtyje.Tačiau lazerinė epliacija, kaip ji teigė, pateisino ir pranoko visus jos lūkesčius! Klientės istorija, manau, skatina mus visus susimąstyti, kad šiuo metu rinkoje yra labai daug paslaugų, žadančių panašaus pobūdžio procedūras, tik skirtumas tas, kad jie žada, o ne suteikia norimą rezultatą. Žinoma, ieškojimai visada yra gerai, jie padeda išbandyti įvairus būdus ir taip atskirti tikrų profesionalų darbą. O klientui norėčiau palinkėti kantrybės ieškant pačio teisingiausio sprendimo, kuris nesužalos, o išpildys lūkesčius su kaupu.

Laderma
X