0

Pasibaigus žiemai, kiekviena pradedame svarstyti, ko imtis, kad atgaivintume odą ir žiemos nuovargį pakeistume šiltu pavasariniu spindesiu. Kaip pažadinti žiemos permainų pažeistą odą, paskatinti odos regeneraciją, sustabdyti senėjimo procesus? Viena iš sparčiai populiarėjančių procedūrų, sukėlusių tikrą revoliuciją estetinės medicinos ir kosmetologijos srityse – rūgštiniai pilingai. Kada laikas jų imtis, kaip jiems pasiruošti ir kuo ši procedūra ypatinga, kalbamės su „Laderma” grožio terapeute Laura Rutkauskiene.

Sprendžia daugybę odos problemų

Jau eilę metų rūgštinio valymo metu naudojamos kosmetikos priemonės su hidroksirūgštimis tampa greitąja pagalba ne tik pigmentinių dėmių, randų, strijų, aknės, smulkių ir vidutinio gylio raukšlių naikinimui, bet ir tuomet, kai norima džiaugtis sveikesne, lygesne ir skaistesne oda. Rūgštinis pilingas puikiai paruošia odą kitoms kosmetinėms procedūroms, pagerina kasdien naudojamų kosmetinių produktų prasiskverbimą į poodinius sluoksnius. Nors žodis „rūgštis” skamba kiek grėsmingai, profesionali biochemikė Laura Rutkauskienė nuramina, kad šios priemonės parenkamos individualiai, pagal sprendžiamą odos problemą ir veikia itin švelniai.

Artėjant pavasariui, norinčios atgaivinti odą moterys, šią procedūrą renkasi gana dažnai, nes po procedūros rezultatas akivaizdžiai pastebimas, nereikalaujantis poprocedūrinio laikotarpio, veido tonas tampa lygus, švelnus, susitraukia poros ir jau tą pačią ar kitą dieną galima naudoti įpastas dekoratyvines kosmetikos priemones.

„Rūgštinio pilingo procedūros metu nepatirsite intensyvaus skausmo ar diskomforto, o poprocedūrinio laikotarpio galima išvengti renkantis švelnias, mažiau skvarbias, tik epidermio paviršiuje veikiančias rūgštis – glikolio, pieno ar migdolinę”, – pataria Laura Rutkauskienė. Specialistė taip pat primena, jog rūgštinių pilingų procedūras būtina atlikti iki sugrįžtant kaitriai vasaros saulei, kurios spinduliai gali turėti neigiamos įtakos odos būklei ir siekiamam estetiniam efektui. Atliekant procedūras saulėtuoju periodu, po jų rekomenduojama rinktis odos priežiūros priemones su aukštesniu SPF faktoriumi (UV filtru).

Kas vyksta procedūros metu?

Pilingo procedūros metu vyksta keli svarbūs procesai: pašalinamas viršutinis negyvų odos ląstelių sluoksnis ir stimuliuojama ląstelių regeneracija. Kliento konsultacijos prieš procedūrą metu nustatomos svarbiausios odos problemos, odos tipas, esama būklė ir procedūros tikslas, įsivardijamas bendras tiek specialisto, tiek kliento siekiamas rezultatas. Pagal šiuos kriterijus specialistas parenka tinkamiausią rūgštinį preparatą, numato procedūrų kiekį ir dažnį.

Su MCCM kompanijos produktais dirbanti Laura Rutkauskienė džiaugiasi, kad jos pasirinkti prabangūs ir efektingi rūgštiniai pilingai ir rūgštinių pilingų kokteiliai leidžia pasiekti puikių darbo rezultatų. Pasitelkus į pagalbą puikios kokybės profesionalią medicininę kosmetiką, kosmetologė savo klientes kviečia pasinerti į kompleksinę odos priežiūros procedūrą, kur 50-60 minučių trunkančios procedūros metu oda nuvaloma ir paruošiuoma pilingui, aplikuojama pasirinkta monorūgštis ar rūgštinis kokteilis. Rūgštį pašalinus nuo odos paviršiaus ar neutralizavus, oda drėkinama intensyvaus poveikio kauke bei nuraminama švelniais klasikinio masažo judesiais.

Grožio terapeutės Lauros teigimu, kiekvienu atveju procedūrų skaičius parenkamas labai individualiai. „Vieniems rūgštinio pilingo procedūra gali būti atliekama rečiau, o kitiems, kurių oda labiau problematiška, norint maksimalaus poveikio, rekomenduoju atlikti procedūrų ciklą, 4-6 procedūras kas 21 dieną. Žinoma, tai tik idealus veido odos priežiūros modelis”, – pasakoja ji.

 

Patarimai po procedūros:

Apsisprendę savo odą nudžiuginti gaivinančia ir regeneruojančia rūgštinio pilingo procedūra, palikdami Lauros Rutkauskienės kabinetą, gausite ir keletą patarimų, kaip elgtis po procedūros, kad rezultatas išties džiugintų. Svarbiausias jų – iš karto po procedūros vengti maudymosi baseine, kaitinimosi saunoje, o svarbiausia – saulės ar soliarumo.

„Rūgštinis valymas – ne tik greitoji pagalba pavargusiai odai, bet ir vienas iš būdų, kaip puoselėjant savo odą jos jaunyste džiaugtis ilgiau”, – sako grožio estetikė Laura Rutkauskienė ir linki nepamiršti, kad ne mažiau svarbi ir taisyklinga mityba, atsakingas požiūris į kosmetines priemones bei kokybiškas poilsis – kitaip tariant, nuoširdi meilė sau, nes tik tuomet jausimės visapusiškai laimingos ir gražios.

Laderma
X